Ortsplan / Mapa

Ortsplan / Mapa

Příjezd apartmá

Příjezd apartmá

Anfahrt de.jpg
Landschaft_Wolfgangsee_423x.jpg
PRICE


Season II.
€ 55 night / for 2 persons in the period 10.03. - 10.05. and 20.09. - 30.11.

Season I.
€ 60 night / for 2 persons in the period 02.01. - 09.03.

Summer season
€ 65 night / for 2 persons in the period 11.05 - 19.09.

Winter - Advent
€ 67 night / for 2 persons in the period 01.12. - 01.01.

ACTION! ! Day € 48 for 2 people for longer stays from 7 NIGHTS ! !
(only season II.)

* Next person 15 € / night

Staying in an apartment dog is real € 5 / night


# Apartment on the second floor with an elevator the size of 33 m2 (1 + Kitchenette), 160 cm wide double bed and a sofa bed for 1/2 persons (2 x 80 cm) - bedding, towels included

# Fully equipped kitchen, fridge, el. stove / oven, coffee maker, electric kettle, microwave, dishes - towels, detergent included in price

# Bathroom with shower and toilet, hairdryer - toilet paper, soap Included

# Dining table, 5 chairs, wardrobe, chest of drawers

# TV with DVD, TV, radio, Internet (Wi-Fi/Free)

# Spacious balcony with stunning views of Lake Wolfgang and the Salzkammergut Mountains, table, incl. Bench and clotheshorse

* * * Apartmán * * * Ferienwohnung Österreich

v malebném městečku St. Gilgen u jezera Wolfgangsee *** in einem malerischen Städtchen St. Gilgen am Wolfgangsee

Schwarzenberský zámek

Jeden z nejznámějších zámků Rakouska byl postaven architektem Johannem Lucasem von Hildebrandt a je bohatě vyzdobenou mramorovou galerií uvnitř.
Zámek Trautenfels

Na úpatí hory Grimming leží romantický barokní zámek Trautenfels, který se stal muzeem, v současnosti je hojně využíván pro výstavy.
Zámek Strechau

Renesanční zámek Strechau je jeden z největších zámků ve Štýrsku. Jeho historie se datuje už od počátku 11. století.
Zámek Artstetten

Tato třípodlažní budova se čtyřmi cibulovými věžemi byla rezidencí arcivévody Františka Ferdinanda de Este a jeho manželky Žofie. Po atentátu v roce 1914 v Sarajevu zde byli oba pochováni v zámecké kapli. V současnosti je zde vybudováno muzeum věnováno právě tomuto následníkovi trůnu.
Zámek Altenhof

Romantický zámek situovaný v údolí řeky Dunaj a Ranna se chlubí více jak 400letou historií a největším barokním kostelem v celém Rakousku. Ten je využíván jako místo svateb pro tisíce zamilovaných párů.
Hrad Bernstein

Hrad Bernstein proslul nejenom díky hlavnímu představiteli filmu Anglický pacient. Bernstein byl postaven Maďary kolem roku 1200 jako obrana proti Štýrsku. V polovině 17. století byl částečně zničen a posléze znovu obnoven. V současnosti je zde provozován hotel a restaurace.
Zámek Fuschl

Zámek postavený v roce 1450 jako malé lovecké sídlo nedaleko Salzburku proslul díky sérii filmů o císařovně Sisi z poloviny minulého století. Dnes tento zámeček funguje jako luxusní hotel nabízející jedno z nejstarších golfových hřišť v Rakousku.
Zámek Grafenegg

Gotický hrad byl v 19. století přestaven na vodní pevnost a poté ještě několikrát rekonstruován. V současnosti je zámek v držení rodiny Metternichů a slouží jako významné kulturní centrum.
Zámek Herberstein

Zámek ve Štýrsku nedaleko Grazu nabízí zoologickou zahradu a rozsáhlý park, který představuje různé typy zahradní architektury.
Pevnost Hohensalzburg

Jedna z nejoblíbenějších památek Salzburska pochází z 11. století. Pevnost a zároveň největší hrad ve střední Evropě nabízí úchvatný výhled na Mozartův Salzburg, gotické prostory, které přímo vybízejí ke konání nejrůznějších koncertů a v neposlední řadě také muzeum nebo jedinečnou lanovku, která vás k výšinám pohodlně vyveze.
Kaiservilla

Tato „císařská vila“ se nachází v lázeňském městě Bad Ischl přímo u stejnojménné řeky a je často navštěvována právě proto, že byla oblíbenou letní rezidencí císaře Františka Josefa I. a jeho rodiny. Její interiér je bohatě zdobený loveckými trofejemi.
Zámek Kremsegg

Tento nepříliš známý barokní zámek Kremsegg ležící v Horních Rakousech nedaleko Lince byl po desítky let domovem motorových veteránů. V současnosti zde najdete hlavně hudební muzeum včetně bohaté expozice hudebních nástrojů.
Zámek Schönbrunn

Překrásným místem pro rodinný výlet je zámek Schönbrunn – místo které okouzlilo samotnou Marii Terezii. Kromě překrásné zahradní architektury se můžete těšit na jednu z nejstarších zoologických zahrad Evropy.
Zámeček Belvedere

Letní rezidence generála prince Evžena je v současnosti používána hlavně díky svým úchvatným prostorům jako místo konání mnoha výstav a koncertů.
FERIENWOHNUNG
Anzahlung 25 %  Kontonummer  111132734  Bankleitzahl 15090, Oberbank AG, Südtirolerplatz 6, 5020 Salzburg binnen 5 Tagen. IBAN = AT821509000111132734, BIC = OBKLAT2L
Široká možnost sportů a jiných aktivit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one